Grip Tape North Oe Gradient Grip Tape North Oe Gradient
Producent: North
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw naklejek SkateGO Zestaw naklejek SkateGO
Producent: SkateGo
Cena: 11,99 zł
szt.
zobacz więcej
Grip Tape Apex Laser Cut Grip Tape Apex Laser Cut
Producent: Apex
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Grip Tape Infinity Compass Grip Tape Infinity Compass
Producent: Infinity
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Grip Tape Infinity Blackhole Grip Tape Infinity Blackhole
Producent: Infinity
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Grip Tape Flavor Logo Grip Tape Flavor Logo
Producent: Flavor
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stojak do hulajnogi Zielony Stojak do hulajnogi Zielony
Producent: Flavor
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stojak do hulajnogi Czarny Stojak do hulajnogi Czarny
Producent: Flavor
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stojak do hulajnogi Fioletowy Stojak do hulajnogi Fioletowy
Producent: Flavor
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej

Części do hulajnóg wyczynowych to nasz mini dział customowy. Znajdziesz w nim produkty niezbędne do modyfikacji  własnej hulajnogi oraz części zamienne i elementy nadające nowy atrakcyjny design. Gwarancją najwyższej jakości są producenci tacy jak: Apex, Panda, Tilt, Striker, North Scooters, Longway, Stanced, Jessup oraz Infinity. W przypadku części do hulajnogi wyczynowej postawiliśmy na elementy, które zużyjesz najszybciej podczas wykonywania trików czy jazdy rekreacyjnej. Gama oferowanych przez nas produktów nieustannie się powiększa, a jeśli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje - skontaktuj się z nami. Istotne jest to abyś był pewny czy dany produkt jest odpowiedni to Twojej hulajnogi, w razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie Ci pomożemy.

Gripy do hulajnóg to element który pozwala w bardzo dobry sposób utrzymać kierownice, poprzez miękki i przyjemy materiał z gumy, rider czuje się bardzo komfortowo. Jest to jeden z elementów, który ulega zużyciu podczas eksploatacji i jest wymienialny. Odpowiedni dobór gripów ma wpływ na stylowy design naszej hulajnogi, pozwalając nam odróżnić się od innych riderów. Rynek jest pełen przeróżnych gripów do hulajnóg – różnią się przede wszystkim długością, twardością, wyglądem, kształtem i kolorem. Od nas zależy jaki grip będzie dla nas najlepszy oraz jak będziemy się wyróżniać od innych riderów.

Systemy kompresji w hulajnogach, to nic innego jak sposób zamocowania kierownicy, widelca i podestu, tak żeby razem współpracowały i tworzyły prawdziwą, kompletną hulajnogę wyczynową. Występują trzy popularne typy systemów kompresji w hulajnogach wyczynowych, to: HIC Hidden Internal Compression, SCS Standard Compression System, ICS Internal/Inverted Compression System.
Jakie zastosowanie ma konkretny system kompresji? Oczywiście każdy z rodzajów systemów kompresji ma swoje zalety w konkretnych zastosowaniach, jak i minusy. Jedno z najtrudniejszych pytań dotyczących użytkowania hulajnóg, jest pytanie o to jaki system kompresji wybrać. Postaramy się Wam jak najlepiej wytłumaczyć jakie są różnice w systemach i opowiedzieć o ich mocnych i słabych stronach.
Jedne z pierwszych systemów kompresji były HIC, zaraz po gwintach :). To co musisz wiedzieć na temat HIC, to że składa się na niego bezgwintowy widelec z gwiazdkową nakrętką, bezgwintowy headset, podkładka i ponadwymiarowa kierownica ze szczeliną. HIC jest najprostszym spośród tych trzech systemów. To co należy zrobić, to przykręcić śrubę wewnątrz widelca, nasadzić kierownicę i sprzęt gotowy do jazdy. Jeśli szukasz czegoś niezawodnego, łatwego i lekkiego, HIC będzie idealny.
System kompresji SCS został zaprojektowany przez Andrew Broussarda, właściciela Proto Scooters. Każda z firm produkuje tego typu systemy. SCS jest na pewno najtwardszym systemem kompresji. Z tym systemem nie musisz się bać, o jakiś luz na kierownicy, czy też zniszczenie jej szczeliny. Do tego wygląda bardzo dobrze . Jeśli chodzi o wady SCS, to jego to jego waga – jest najcięższym systemem kompresji. Żeby dokręcić SCS jedyne co musisz zrobić, o wkręcić śrubę w gwiazdkę, włożyć kierownicę bez
szczeliny do SCS i skręcić to - dokręcając po kolei, delikatnie wszystkie śruby, aż do pełnego skręcenia. Jednak jeżeli szukasz czegoś silnego, bardzo wytrzymałego i dobrze wyglądającego, to wybieraj system kompresji SCS.
Systemy kompresji ICS to oczywiście jedne z najlżejszych systemów. Niestety też najsłabszym i najtrudniejszym w użytkowaniu. Na ten system składają się długa śruba ICS, standardowej wielkości kierownica, bezgwintowy widelec bez gwiazdowej śruby i bezgwintowy headset. Nie jest też zbyt wytrzymały, ponieważ jedynym elementem trzymającym wszystko razem jest ta długa śruba.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl