Produkt dnia
Łożyska UrbanArtt 8STD 4 sztuki
Łożyska UrbanArtt 8STD 4 sztuki
109,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO SKATEGO

 

§1

Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy skatego.pl [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej "Regulamin"].
 2. Właścicielem Sklepu jest: Adverton Maciej Bieńkowski, ul. Powstańców Warszawy 2B/7, 73-110 Stargard, NIP: 854-210-85-54, adres email: sklep@skatego.pl .
 3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.
 4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.
 5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 6. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.
 7. Podane ceny nie zawierają kosztu transportu.

 

§2

Zamówienia

 1. Zamówienia można składać w następujący sposób:

- poprzez dodanie wybranych produktów do "koszyka" i kliknięcie zamawiam, a następnie wypełnienie formularza z danymi.

 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia emailem. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do błędów na stronie sklepu, w tym również w podanych cenach. W przypadku różnic w cenie zakupionych produktów, Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek błędu skontaktują się z Państwem nasi pracownicy drogą telefoniczną bądź mailową. 
 3. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez odpowiedź na otrzymaną informację mailową, przesłaną przez Sklep, zawierającą potwierdzenie zamówienia z jego numerem oraz określonym kosztem transportu.

 

§3

Płatności

 1. Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności.
 2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.
 3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.
 4. Do każdego zamówienia zostaje wystawiona faktura VAT.

 

§4

Wysyłka towaru

 1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych.
 2. Termin realizacji jest uzależniony od wybranego asortymentu i aktualnych stanów magazynowych. Może potrwać od 2 dni do 21 dni.
 3. Klient zobowiązany jest do sprawdzenia zgodności towaru z zamówieniem przy odbiorze.
 4. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, konieczne jest spisanie protokołu szkody, zawierającego opis szkody, datę i podpis kierowcy/kuriera. Brak protokołu może uniemożliwić pozytywne rozpatrzenie reklamacji.

 

§5

Reklamacje

 1. Klient ma prawo reklamować usterkę produktu, która została zauważona bezpośrednio po dostawie produktu. Reklamacja nie obowiązuje uszkodzenia produktu, które wynika z nieodpowiedniego użytkowania lub innego zachowania, które wpłynęło na powstanie usterki.
 2. Reklamację należy złożyć w formie pisemnej, w której należy opisać szczegółowe powody reklamacji produktu wraz ze zdjęciami produktu (uszkodzeń, niezgodności itp), przesyłając ją na adres sklep@skatego.pllub na adres podany w kontakcie
 3. W ciągu 14 dni od otrzymania protokołu poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie o etapie postępowania reklamacyjnego. 
 4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zrekompensujemy poniesione przez Państwa koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu, rekompensatę w postaci dodatkowego rabatu lub zwrot pieniędzy.
 5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Państwu szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji.
 6. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

 

§6

Prawo odstąpienia od umowy

 1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, mają Państwo prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy składając stosowne oświadczenie, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 
 2. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie podlega reklamacji.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży są rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia i zwrotu towaru ponosi Klient, poza przypadkiem kiedy do towaru nie jest doliczony koszt transportu.

  

§7

Ochrona prywatności

 1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
 2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.
 3. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania,

 

§8

Własność intelektualna

Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§9

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

 1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.02.2020r.
 2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.
 3. Zmiany Regulaminu zostaną opublikowane na stronie Sklepu.
 4. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie przesłana Klientowi na adres email wskazany w zamówieniu.
 5. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie po upływie 14 dni od dnia ich publikacji w sposób określony w ust. 3.
 6. Sklep uznaje, iż Klient zaakceptował zmiany regulaminu, jeśli nie wypowiedział umowy do końca upływu okresu wskazanego w ust. 5.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl